Čelní kolové nakladače

autor: mandus | 6. 5. 2012 Ne 14.21 | tisk | Zajímavé stránky | 0 komentářů | 2684x

Koupit použitý čelní nakladač nebo nový?

Sháníte-li pro svou firmu nový čelní nakladač, jistě si pokládáte i otázku, zda raději nekoupit starší použitý čelní nakladač a ušetřit tak nějaké peníze. Starší stavební technika může samozřejmě sloužit skvěle, ale člověk už nemá tu jistotu, že brzy nebude muset utratit za generální opravu.


Nové čelní kolové nakladače

Zajímavou variantou jsou nové čelní kolové nakladače firmy XCMG. Tato firma vznikla v roce 1989 a v roce 2011 patřila mezi 7 největších světových výrobců stavební techniky a do budoucna má nakročeno na čelní pozice. XCMG samozřejmě nevyrábí pouze čelní kolové nakladače, ale v nabídce má kompletní sortiment stavebních strojů.

Čelní nakladače XCMG.

Proč zmiňuji právě tohoto výrobce stavební techniky, konkrétně ve spojitosti s čelními nakladači? Je to právě skvělá cena tohoto oblíbeného stroje. Se všemi zárukami a skvělou výbavou již ve standardu. Pozor výhradní dovozce nabízí nyní akci, ve které dostanete k nakladači do konce roku naftu zdarma (platí do 31. 7. 2012). Přehled veškeré stavební techniky XCMG naleznete na oficiálních stránkách výrobce www.xcmg.com Regionální výhradní partner vám jistě dodá jakýkoli jejich produkt, ze široké nabídky se specializuje nejvíce na čelní nakladače, vibrační válce, grejdry a jeřáby.

Cena čelních kolových nakladačů

Levnější ze standardně nabízených modelů čelních kolových nakladačů nestojí ani 1,5 milionu Kč. Objem lopaty je do 5m2 a nosnost 4000 kg. Samozřejmostí je klimatizace, topení, odhlučněná kabina, skvělé pneumaticky odpružené sedadlo , plně seřiditelné, rádio s mp3, couvací kamera a podobně. Vice informací o tomto stroji: Čelní kolový nakladač.

Kvalita kolových nakladačů XCMG

Nabízené nakladače jsou stavěny na osvědčených technologiích a neimplementují každou hi-tech novinku. Díky tomu jsou tyto čelní nakladače minimálně poruchové s levnou údržbou a celkovým provozem. Čelní nakladače XCMG se tak jeví, jako ideální volba při koupi nového stroje.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: DUBEN - DOWNHILL - BIKE FOR LIVES Následující text: KVĚTEN - DOWNHILL - BIKE FOR LIVES »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK