Fládrování dřeva

autor: mandus | 1. 2. 2012 St 16.21 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Zajímavé stránky | 0 komentářů | 2557x

Chceteli si nechat vytvořit vzor dřeva na svojí starou oprejskanou skříň nebo dveře poptejte fládrování dřeva

Fládrování je metoda, při které se napodobuje vzor, který vzniká průřezem dřeva. Jste li z Nové Paky nebo okolí neváhejte ohledně fládrování kontaktovat pana Rančáka. Rád Vám ukáže své práce a nabídne možnou realizaci Vaší zakázky.


Nemusíte se bát, že by vás fládrování vyšlo moc draze. Zkušený fládrovač, má již techniku fládrování dobře zvládnutou a vyhoví tak přesně vaším požadavkům v nejvyšší možné kvalitě za krátkou dobu a skvělou cenu.

Napodobováním dřeva je možné získat i originální kusy nábytku, není vždy nutné používat přírodní barvy, ale je možné použít výrazné barvy, na nábytku či dveřích uvidíte přirozený fládr v podobě let a suků, ale může být třeba v modré, červené, zelené nebo jakékoli jiné barvě.

Fládrování nemusí tedy být jen pro ty, kteří chtějí vidět dřevo a kterým se to hodí na chalupu, fládrování je i pro ty, kteří chtějí být originální. Sami vyberte jakou barvou a jak výrazné obrazce chcete mít. Nechte si udělat nabídku na fládrování dveří a nábytku.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Prodej a servis TATRA TEREX XCMG Následující text: BŘEZEN - DOWNHILL - BIKE FOR LIVES »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK