Android a Task manager

autor: mandus | 18. 5. 2010 Út 08.28 | tisk | Počítače, mobily..., Software | 0 komentářů | 2161x

U Symbianu S60, Windows Mobile a některých dalších OS pro mobilní zařízení je Task Manager nutnost. Ne jenom pro přepínání aplikací, ale i pro jejich ukončování a uvolňování paměti. Na Androida existuje také spousta TaskManageru a TaskKillerů. Nechápu proč.

Na mém HTC Hero je volná paměť v podstatě stále kousek pod 30MB, to je dostatek, pokud použiji Některý z Task Killerů, tak krátkodobě uvolním snad i 80MB paměti (záleží na programu a co všechno ukončím). No ale každopádně za pár minut jsem zase zpět na volných sotva 30MB.


Android si paměť spravuje sám a uvolňuje jak je potřeba. Neřekl bych ani, že by Task Killer nějak viditelně šetřil baterii (tím že aplikace není připravena nebo neběží na pozadí).

Při používání Task Killeru (jak které programy) si člověk maximálně přivodí nějaký problém v podobě například nefunkčnosti budíku, nebo jiné aplikace, která má někdy něco provést.

Na Androidu již TaskManager ani TaskKiller nepoužívám a nemám problém, nechápu komentáře, že Task Killer je nutnost atd.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Ani bych nevěřil jak je ta ruleta populární... Následující text: Prodám zrcadlovku CANON 350D + Canon EF-S 18-55 IS + Sigma 70-300mm »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK