Decoupage, africká a egyptská dekorace

autor: mandus | 23. 1. 2009 Pá 17.42 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Zajímavé stránky, Reklama | 0 komentářů | 4128x

Bytové doplňky nejen typu afrického a egyptského nejdete na nově vytvořeném internetovém obchodu s názvem Orient-Exotika.cz.

orient-exotika


E-shop funguje na systému Zencart. Tvorba a design e-shopu Lives.cz. Nyní je stále ještě doplňováno a foceno zboží, doplňovány popisy a názvy předmětů. E-shop je však již plně funkční.

Pokud sháníte dekorace do svého bytu, kanceláře, nebo jako dárek, navštivte obchod Orient-Exotika.cz.

Dále se zde dozvíte i zajímavosti týkající se tvorby Decoupage. Orient-exotika.cz není jen jeden z přeprodejců, ale zároveň některé předměty, především právě decoupage si sami vyrábí.

Toto všechno je podpořeno výhodnou cenou jak samotné dekorace do bytu tak i cenou poštovného – zásilka je nyní odesílána od 65Kč. Dostupnost zboží je skladem, decoupage případně přímo vyrobena dle zakázek. Toto zaručuje okamžitou dostupnost. 

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: PF 2009 Následující text: 1. března stahujte Wohnouty zdarma »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK