Fotogalerie

autor: mandus | 7. 8. 2008 Čt 18.28 | tisk | Zajímavé stránky | 0 komentářů | 1446x

Od začátku provozu tohoto blogu zde mám umístěnu fotogalerii. Již jednou jsem uvažoval o nějaké internetové, ale nelíbyla se mi omezení nebo složitost. Taky nemám rád pokud něco svěřuji někomu, kdo to kdykoli může zabalit. Dříve jsem tedy využil lehce služeb Rajce.net jestě než se zapojilo idnes, pár mojich fotek tam nejspíš ještě někde bude.

Bohužel poslední dobou nějak není čas a chuť nahrávat nové fotky do galerie tohoto blogu a tak jsem „zahodil předsudky“ a zkusil jsem Google Picasa, a myslím, že tento způsob „galerizace“ fotek by mohl fungovat a mě vyhovovat, aby v galerii něco přibývalo. 

http://picasaweb.google.com/martinpetracek.Pohlédnu se samozřejmě jestli existuje nějaký export script, rád bych to měl nějak „pohromadě“.

Ale co nevidět se galerie jak je teď promění ve zcela jinou, moderní a parádní… :D

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Technisat Skystar 2 DVB-S karta - prodám od 1Kč Následující text: Spuštěn nový WEB na Orient & Exotiku »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK