Nejlepší způsob stahování z Rapidshare

autor: mandus | 11. 1. 2008 Pá 13.07 | tisk | Zajímavé stránky, Software | 6 komentářů | 10436x

Nedávno jsem někde našel odkaz na zajímavou službu, je to výhodnější stahování z rapidshare. Tedy není nutné platit měsíční paušál, platí se za stažená data, ale ceny jsou velmi rozumné (na rozdíl od jiných podobných)! Rozhodně doporučuji k vyzkoušení – RapidsPool.

Program navíc umí i vyhledávat na rapidshare!

  1. zaregistrujete se zde
  • Bohužel pro stahování z rapidshare.com to již neplatí, ale share-rapid.cz (dříve Rapidspool) mohu doporučit jako výbornou levnou alternativu.

Nebudu zde připomínat, že na Rapidshare najdete spoustu hudby a filmů. Stahovat hudbu a filmy z Rapidshare není nelegální, dokonce to není nyní ani tak neetické, když platíme organizacím jako OSA (je jich několik, jen OSA je nejznámější) za autorská práva i při nákupu barev do tiskárny, paměťové karty do fotoaparátu, vypalovačky, CD, DVD médií, pevného disku… Platíme právě proto, že to všechno může sloužit k reprodukci právě třeba na Rapidshare legálně stažené hudby.

Takže vesele do stahování… Zde je ještě seznam OSA -autoři kteří jsou zastupováni OSA a je mezi ně rozdělován zisk. Jsou tam skoro všichni, aby Vám nebylo někoho líto!Update: Používám rapidspool pro stahování z Rapidshare a nemohu si stěžovat, slušně funguje i supervýhodný sdílený účet, tedy 99Kč na rok stahování z rapidshare!

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Saw IV - Saw 4 Následující text: Shrooms - Houbičky »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] pozor

je to polopodvod !!!

  • filtrujou nepohldlný příspěvky na foru
  • nikde nezjistíte kdo to vlastně provozuje
  • věčně hlásí technické problémy

jde jen o to že si koupí pár účtů a pak tímto způsobem vydělávají – občas vás nechají něco stáhnout – ale nikdy nedostanete za co platíte !!!!!!!!

27. 1. 2008 Ne 00.16
reaguj[2] ksk Zkuste tohle...

Premium link generátory pro rapidshare a megaupload… zadarmo, bez registrací a jinejch otravnejch věcí http://premiumdownload.info/

9. 3. 2008 Ne 12.50
reaguj[3] Fire Re

Tak vám, co admin Rapidspool smazal vaše stížnosti z jeho diskusního fóra, nebo vás úplně vymazal (zabanoval) z toho fóra, můžu tak akorát vzkázat, že jste dopadli ještě dobře, to já se ptal admina emailem jak jeho služba vlastně funguje a ptal jsem se na to, jestli ví, že se jeho služba vůbec nezamlouvá samotné firmě Rapidshare. A víte jak to dopadlo? To neuhodnete! Nejenom, že mě na emaily neodpověděl, ale ještě si dovolil, když jsem začal být nespokojen, smazat mě předplacený sdílený účet za 99 Kč z toho stahovacího programu a ještě se objevilo moje jméno na netu, že si jako já stěžuju, jméno tam dal sám, nebo někdo jiný, kterému ho vyzradil (nějaký třeba spokojený zákazník). Mě prostě nepřipadá, že je toto normální. Já jsem si stěžoval, ale byl jsem v té době zákazník, který jim dal 99 Kč a on jako na oplátku, že jsem si stěžoval, i když jsem zákazník, tak jen tak prozradí mé jméno kde komu (a pak ho někdo dá na net) a ještě si dovolí vymazat mě kredit. No tomu říkám podnikání. Možná je to dobrá služba po technické stránce, ale opravdu se vám zamluvá jeho chování k zákazníkům, byť k zákazníkům, kteří si na něco slušně stěžují? Bez osobních urážek, vulgarity a pod. Opravdu by jste chtěli aby s vámi takto jednali všichni (veškeré firmy)? Já myslím, že asi ne. Ano, technicky dokonalá myšlenka admina, ale kvůli jeho jednání, mu prostě už nemohu nikdy nic zaplatit a nechápu, jak někdo může být tak arogantní ke kritice. Měl by se i ke kritice postavit čelem (když mu vyloženě nikdo nebude nadávat vulgárně). Jaký je váš na to názor, myslím na přístup admina k zákazníkům, kteří jsou s něčím nespokojeni? Jo zrovna včera mě nešel internet, tak jsem si slušně postěžoval mému ISP, že to snima jede nějak v poslední době z kopce. Za hodinu net šel a ještě se oni mě omluvili, že se polepší. A tumu já říkam profesionální přístup! Umíte si představit, že by se choval muj ISP k mé kritice jako admin z Rapidspoolu? To znamebá kvuli mé kritice se na mě vybodli. A o tom to celé je. Prostě udělat vše pro to aby z nespokojeného zákazníka byl zase spokojený! A né k němu přistupovat metodou, když se ti něco nezamlouvá, tak táhni jinam, nebo plať a drž hubu.

22. 3. 2008 So 21.05
reaguj[4] Robert Pokorny

já jsem se zaregistroval stáhnul rapidspool a ty knihovny a v tom programu mi to pařád píše uživatel neexistuje nebo bylo zadano špatné heslo prosim poradte mi.

5. 4. 2008 So 22.58
reaguj[5] Hummer Už mě začíná srát celý RAPIDSPOOL

Ze začátku fungovalo vše celkem dobře, ale teď už čekám týden, až něco stahnu a ještě jsem se nedočkal (předtím nefungoval asi 14 dní). Po mých intervencích, kdy jsem poslal minimálně 5 připomínek, prošel sítem moderátora snad jen jeden dotaz, který uveřejnili a na který mi bylo zcestně odpovězeno. Tím, že mi bude prý zdarma navýšen kredit mi asi chtěli zavřít hubu. Takže takhle NE ! Už mám Premium účet přímo na Rapidshare.. Takže pokud někdo zvažujete, jak vyhodit pár stovek, svěřte je RAPIDSPOOLU !!!!

13. 7. 2008 Ne 16.01
reaguj[6] web mandus

[5] Hummer:Ano, souhlasím, i já se trápím teď asi týden se stažením 1GB… Rapidspool nějak nefrčí, sem tam kousek popojede, ale hrůza i zadara. Snad se to co nevidět zvedne!

Ale já nejsem zase takový stahovač z rapidshare = 5–10GB ročně :D

19. 7. 2008 So 23.41
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK