Travian a důvěra

autor: Roman Pagač | 19. 10. 2007 Pá 13.30 | tisk | Ostatní | 4 komentáře | 1579x

Nevěřím nikomu ani slovo:
Začal jsem tuto hru hrát po dlouhé době. Kamarád mě tak dlouho přemlouval, až jsem se zaregistroval a přihlásil na už dávno rozjetý server2. Byl jsem na tom ze začátku bledě, ale postupem času jsem si vybudoval v mé oblasti jméno a vůdcovství. Vlastní ALI jménem KOTOR, později jako Federace Národu FN_KTR.

Jenže spojenectví a dohody o neútočení jsou tady k ničemu. Je to jenom napsané. Začali na moji ALI útočit spojenci z WAG-Fríá, tak se to řešilo mnoho dnů a neúspěšně. Proto jsem přijal nabídku od WAG abych přešel a tím zajistil bezpečnost pro FN_KTR. V ALI WAG-G&A jsem se stal Kancléřem FN_KTR. Tím se vše vyřešilo. Ale po několika dnech opět útoky od WAG-Fríá na FN_KTR, tak jsem to začal řešit tím, že jsem útočil taky.
Samozřejmě hodně lidem se to nelíbilo, hlavně hráči Cheraven. Cheraven nikdy nesnesl to, že je druhý a já první v popce, tak jsem odešel do velice silné ALI Vandalss. Tam najednou za mnou, respektive za Vandalss přišli další z WAG-G&A i Cheraven. A co se pak dělo běhěm pár dní to na mě bylo už dost !!!
Den jako každý druhý, ráno vstanu postavím pár baráčků a dolů. Najednou vidím několik desítek útoku od kamarádů z WAG-G&A a Cheravena. Vandalss nic nepodniklo. Až na pár dobrých lidí kteří poslali okamžitě podporu. Co se stalo sakra? Nic, prostě jim ruplo v bedně. Tak z popky 8.000 mi zbylo něco kolem 5.500 Nyní hraju dál a už mám popku 7.120, jsem v ALI IMP2RIUM – IMPERIUM a doufám, že to teď konečně půjde.
Ale pokud můžu poradit, nikomu pořádně nevěřte. Mějte spolehlivého zástupce, nikomu neříkejte stav Vaší zbrojnice, kovárny, zdi, rezidence, paláce a atd… a už vůbec ne stav Vaší ARMY!!! Určitě nejsem první kdo se s tím setkal. Rád bych, abyste přispěly do komentáře… Díky

PS.: Když já jsem tuto informaci o stavu svých vojsk předal vedení ALI, ještě za Vandalss, během ani ne 24hod. přišly na mě zdrcující útoky z řad ALI Vandalss, které jsem byl též členem.
PROTO NEVĚŘTE NIKOMU !!! ŠPEHOVÉ JSOU VŠUDE !!!

trv

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: The Zodiac - Zodiak Následující text: Pulse - Puls »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] mandus PRAVIDLA

Hra má určitá pravidla, jako neútočit na spojence a natož hráče ve své ali… Co na to Multihunter?

21. 10. 2007 Ne 21.50
reaguj[2] Roman Pagač

[1] mandus: Multihunter se k tomu ani nevyjádřil. Ale už to je vyřešené. Ale čekám kdy se najde další pitomec, ale to už budu pořádně vyzbrojený

22. 10. 2007 Po 07.30
reaguj[3] web Přepis Přepis

Hele teď bych to už přepsal si v ally UNICORN+ Panter mocný ;-)

19. 11. 2007 Po 14.42
reaguj[4] Sniip ŠKODA

Ahoj, když tě ally VANDALSS tak zradila, bylo to IMP2RIUM, které tě vzalo za svého. Nikdy to o čem mluvíš se u nás nestalo a nestane dokud tam budu já velitel. Ale na druhou stranu naši ally, která ti v tu dobu byla dobrá jelikož si byl bezbranný, tak tudle ally jsi po pozvánce lepší (papírově) aliance ihned a bez jedinného slova opustil. Víš to, že ti někdo někdy podrazí nohy neznamená, že je takový každý člověk. A celej život razit tudle verzy je blbost!

Mám kolem sebe lidi s kterými jsem začínal jako řadový hráč v ally FN_A. Pak jsme se stali ALESIA, IMPERIUM, UNICORN, VANDALS a ty lidi tam jsou porad verim jim a doufám, že i oni mě. Vědí o mne spousty já o nich a jsem rád, že je tam mám.

Co z toho plyne: Pokud ti bylo ukřivděno, je jen na tobě zda se zvedneš na nohy a půjdeš dál již s věčí opatrností a zkušeností a nebo zda budeš jen plakat nad tim jaké to bylo. A ještě jedna věc kvůli UNICORN nás opustilo pár hráčů, ve směs šmudlové co přišli byli neaktivní a odešli, ale ty kterejs si zmizel bez jedinného slova a to jsme si ještě den před tim psali a ty si psal jak bla bla bla a bla… O tom tu už nepíšeš

2. 12. 2007 Ne 16.40
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK