Další nepotvrzené info o požáru firmy Lohmann & Rauscher

autor: Roman Pagač | 17. 10. 2007 St 17.12 | tisk | Nová Paka | 0 komentářů | 1949x

Takže údajně to bylo tak, že:
Při řezání rozbřuškou došlo ke vznícení prachu, které bylo uhašeno, ale nikdo nepočítal, že klimatizace to roznese. (Tak jak je to v komentáři pod včerejším článkem). A po několika vteřinách došlo opět ke vznícení na jiných místech. To už, ale bylo pozdě (viz. foto Dušan Pagač).

Vedení firmy zaměstnancům neukončí pracovní poměr.
Zaměstanci se soustředí na úklid po požáru. Firma si pronajala prostory ve Staré Pace, kde se začne pravděpodobně dočasně pracovat. Doufají, že na nový rok se bude moct obnovit pracoviště, které vypadá jak „měsíční krajina“ (viz. foto Ondřej Masák). Jelikož tu je málo pracovních míst, bylo by dobré kdyby se tato firma postavila opět na nohy…
…pozn. mandus:

Další nepotvrzené info, to tu máme pěkný Novopacký bulvár. Avšak včerejší fotografie, za které děkuji, stojí ke zhlédnutí.


Nevím zda to s tímto souvisí, asi je to spíše náhoda, ale právě jsem slyšel na sídlišti test nějakých nových sirén. Prý od Domova dětí a mládeže. Tedy slyšel jsem ho poprvé, předpokládám že je to nové. U poplachu se hlásí i co se děje… Je to slyšet opravdu dobře a čistě!

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Požár Lohmann & Rauscher - Nová Paka (fotky) - update Následující text: The Zodiac - Zodiak »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK