Jak poslat SPAM aby se jako SPAM netvářil

autor: mandus | 10. 10. 2007 St 17.04 | tisk | Ostatní | 5 komentářů | 3588x

Předevčírem mi přišel email, který vůbec o ničem neinformoval, jen okecával, že to není spam. A myslím si, že tohle je vychcaná finta, která by jim měla projít před zákonem.

Spam se tváří jako automaticky vygenerovaný a zaslaný po požadavku z jejich webu. Ale kdo zkontroluje, že to bylo z požadavku a že ten požadavek tam necpou oni sami?


Text spamu – jen sem „znehodnotil“ odkazy

Dobrý den,

tento e-mail je generován automatem serveru www . karaoke – zabava . cz na základě žádosti (o zasílání novinek na e-mail martinpetracek @ gmail . com) podané prostřednictvím formuláře (na stránce vlevo dole) dne 2007–10–08. Abychom vyloučili zápis Vaší e-mailové adresy do systému třetí osobou, žádáme Vás proto o potvrzení Vašeho souhlasu klikem na tento odkaz: ANO – souhlasím se zasláním nabídky

Pokud nyní projevíte souhlas se zasíláním nabídek (předpokládaná četnost je cca 1 za 2 měsíce) na Váš e-mail a postupem času se rozhodnete, že již nechcete další nabídku zaslat, u každé zaslané nabídky budete mít možnost kliknutím na přiložený odkaz se z databáze sami odhlásit.

Vaše emailová adresa (martinpetracek @ gmail . com) je nyní na našem serveru pro zasílání nabídek neaktivní, jestliže vůbec na nic nekliknete, zůstane neaktivní a již více Vás z tohoto serveru na tomto e-mailu nebudeme kontaktovat. Pokud jste e-mail nezadal(a) sám (sama) a problematika karaoke Vás nezajímá, omlouváme se za tento e-mail, který je generován automatem na základě vepsání e-mailové adresy anonymním návštěvníkem, čemuž se bohužel nedá nikterak zabránit.

S přáním hezkého dne

Team serveru www . karaoke – zabava . cz

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Transformers Následující text: Life Free or Die Hard - Smrtonosná past 4.0 »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Artur Potřeboval bych poradit

potřebuju poslat jeden email do celýho světa a to nemyslým obrazně potřebuju aby to přečetlo co nejvíc lidí. Je to reálný? Šířit to e-mailem nebo přez icq. Pomužete mi s tím? Díky za odpověd

29. 5. 2008 Čt 16.32
reaguj[2] Miro

[1] Artur: [1] Artur:Artur napsal/a: >>potřebuju poslat jeden email do celýho světa a to nemyslým obrazně potřebuju aby to přečetlo co nejvíc lidí. Je to reálný? Šířit to e-mailem nebo přez icq. Pomužete mi s tím? Díky za odpověd << ako sa to to podarilo?

29. 11. 2010 Po 12.22
reaguj[3] web Lukáš Rozesílání hromadných mailů

[2] Miro:

Pokud potřebuješ poslat mail více lidem a je jedno kam, tak já využívám firmu k posílání, pokud bys chtěl zjistit co a jak zjistíš na stránkách. Lukáš

7. 8. 2013 St 13.35
reaguj[4] :) k

hjbkbkbkkb

kód

\---

30. 10. 2013 St 21.16
reaguj[5] IT Au

Cau

4. 2. 2015 St 23.05
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK