Eurokauf.eu

autor: mandus | 9. 8. 2007 Čt 13.17 | tisk | Aukce, Zajímavé stránky | 1 komentář | 1623x

Již jsem se na tomto webu zmínil o několika aukcích (+ píšu o předmětech co dražím) a jedna z nich, která „nemá smysl“ používat je právě tato. Je tam minimum inzerce a minimum návštěvnosti, design a přehlednost je mizerná. Vzhledem k počtu předmětů by ani nebylo třeba se ke každému proklikávat kategoriemi a vešly by se na stránku. Na stránkách je i zbytečná reklama. Tedy o Vaši prodávanou věc nebude nejspíše moc zájem a kupce tam nenajdete.


Provozující (nebo kdo) zasílá ještě ke všemu týdně úplně zbytečný email, který neobsahuje žádnou důležitou informaci a ani žádný odkaz, když jsem mu odpověděl, kladl pár otázek s tím, že bych se klidně nějak zapojil do realizace jeho plánu a měl pár návrhu… ani jsem nedostal odpověď a přišel jen další zbytečný email.

Vážení přátelé Eurokaufu. Návštěvy na našem serveru se poněkud zvedli. Včera 08.08.2007 – 130 návštěv a 6 až 11 online. Chtělo by to ale více aukcí. Věříme že s vaší pomocí začne server žít. Proto vystavujte prosím. S upřímným poděkováním Tým Eurokaufu. s pozdravem Tým Eurokauf.

Pokud se chce někdo třeba zaregistrovat a využít partnerský program eurokaufu , který má nyní ještě slušný potenciál, registrovaných je málo, tak to doporučuju. Můžete zkusit i něco prodat, já až příště budu dražit, schválně to zkusím (než to hodím na aukro, kde z prodeje zaplatím nechutnou provizi – ale prodám to).

I když situace je obecně taková, že kupovat na aukru (a jiných aukcích) a prodávat v inzerci (třeba annonci) = nejvýhodněji koupíte a nejvýhodněji prodáte (týká se PC, mobilu, auta a podobně).

Přejít na moje aukce

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Opera - vyhledávání Následující text: Byl jsem na Keltské noci 2007 »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Dr.Worm Eurokauf.eu

Dobrý den, asi po půl roce jsem chtěl opět vlézt jen tak ze zvědavosti na eurokauf, ale jaksi už není v provozu, takže se jen potvrdilo, že bylo zbytečné se snažit něco tam vydražit… Já osobně jsem byl třetím registrovaným členem v eurokaufu, ale ať jsem dražil, co jsem chtěl, neprodalo se nic… Na aukru jsem dal ony neprodané aukce a většinu jsem jich prodal napoprvé… Z toho plyne, že aukro je sice celkem „drahé“ na prodej věcí, ale opravdu je tam velká šance prodat.

8. 10. 2008 St 13.05
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK