Travian - zas a znova

autor: mandus | 31. 5. 2007 Čt 16.44 | tisk | Software | 0 komentářů | 1875x

Pokud hrajete travian a začali jste pozdě na svém serveru a nestíhate elitu, nyní je ta pravá chvíle začít v čas znovu! Startuje server 6.

přejít na travian.cz


obrazek

Já začal na S4 a po 14 dnech startoval S5, tak jsem původní zrušil a začal znovu… nyní jsem v jedné z nejlepších aliancí a pohybuju se okolo 50tého místa v počtu populace a do padesátého místa v ofenzivě! (na S5 je nyní přes 37000 hráčů)… tedy velmi dobrá bilance :-)
Travian je opravdu dobrá zajímavá hra a jde hrát z webového prostředí, tedy odkudkoli a není třeba nic instalovat, připojení k internetu také postačí v podstatě jakékoli, pokud trávíte spoustu času u PC, není špatné, jednou za hodinu či dvě vydechnout a párkrát kliknout v travinu.Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Internet Nová Paka - aktuální rychlost - nabídka Následující text: Fiat iustitia, pereat mundus »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK