Trpaslicon 2007 - Hnědý poplach!

autor: mandus | 16. 2. 2007 Pá 14.53 | tisk | Film/hudba/kultura | 0 komentářů | 1476x

Festival nazvaný podle jednoho z nejlepších seriálů, tedy Červený trpaslík (Red Dwarf), začíná již dnes v pátek 16.2. 2007 od 19 hodin. Je to festival britského humoru, sci-fi a fantasy – tedy všeho co splňuje Červený trpaslík.

Dneska to nestihnu.. večer jdu na ples, ale zítra se vydám do našeho největšího města a jsem na to zvědav… předchozí roky jsem to nějak vždy nakonec zamítl. Už jsem se přihlásil (hledejte mandus)!!!
Z webu festivalu:

A co to je?

Přeci jubilejní pátý ročník v současnosti nejpopulárnějšího festivalu britského humoru s trochou sci-fi a fantasy. Britský humor není jen Červený trpaslík, Monty Pythoni nebo Stopařův průvodce. Představíme vám další britské sitcomy, které na našich televizích vůbec neběžely, máme pro vás přednášky dotýkající se této tématiky, několik lahůdek pro znalce Červeného trpaslíka, zábavné hry, tradiční rybí bufet U Piráta Luigiho s vybranými lahůdkami – anebo vězeňskou jídelnu? Téma pátého Trpasliconu totiž zní „Vítejte na třináctém podlaží“.

-„Říkal jsem jen, že jste mi sympatický.“ -„Zase jste mluvil!“

Kdy a kde?

Pátek až neděle 16.-18. února 2007. Začátek v pátek v 19 hodin, konec v neděli odpoledne. Místem konání je ZŠ Květnového vítězství 1554 v Praze na Chodově. (Ta, kde se konal poslední ročník). Mapka s popiskem Ve škole je možnost přespání na chladných podlahách příslušných cel (v ceně vstupného, spacáky s sebou).

„Ale to byl přece kompliment. Říkal jsem, že vypadáte jako férový, fajnový chlap, a ne jako jeden z těch psychopatů, na který ve vězení narazíte.“

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Zhulte se legálně! Následující text: mandus.MIRANDAPACK »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK