I-legálně.cz + L.B.P.(So Real) + RGM = moc dobré album zdarma

autor: mandus | 22. 12. 2006 Pá 19.32 | tisk | Film/hudba/kultura, Software | 4 komentáře | 7242x

14.prosince jsem slyšel v rádiu písničku. Říkám si zajímavá a název skupiny (L.B.P) bych si mohl pamatovat. Bohužel vůbec jsem si to nepamatoval a další den jsem náhodou viděl reklamu na stanici Óčko a zjistil tedy, že jde o zpěvačku L.B.P.

Na internetu jsem vůbec nic nemohl najít, až sem nakonec našel na i-legálně a posléze i další odkazy. V první řadě mě překvapilo že L.B.P. je Češka. Pak sem koukal ještě více, po zjištění, že se účastnila soutěže Česko hledá superstar II a její jméno je Markéta Poulíčková, i když to vypadá, že nechce moc být spojována se superstar ani se svým jménem.i-legalne
No ale k nákupu, náhodou a poprvé, kdy jsem si chtěl koupit hudbu online byla (ještě je!!!) akce CZ zdarma při objednání jediné písničky So Real. Bylo však uvedeno, že počet je omezen. Tak jsem myslel, že se nedočkám.

No objednáno bylo, nechal jsem převést 30 korun na účet i-legalne a čekal, po převodu mi nepřišel ale email, že už můžu stahovat, a však velmi brzy přišel email, na který jsem měl odpovědět zasláním své adresy.

Děkujeme za zakoupení skladby So Real od L.B.P. z našeho hudebního portálu s možností legálního stahování hudby www.i-legalne.cz.

Od vydavatele tohoto singlu, vydavatelství R.G.M, je na podporu prodeje této skladby spuštěna promoakce, při níž můžete získat za nákup singlu z našeho portálu celé fyzické CD zdarma.

Jelikož jste splnil(a) svým nákupem podmínky získání tohoto CD, prosíme o zaslání adresy, na kterou máme slíbené CD doručit.


Přesto že jsem tomu stále nevěřil, CD dnes došlo…
L.B.P.

CD + rozkládací booklet (texty písní, z druhé strany je plakát)


Objednání songu proběhlo 14.12. (peníze přišli jim na účet dorazili 15.12.) a dnes 22.12. mi přišlo domů CD. To považuji za velmi rychlé a nečekané. Navíc to posílalo vydavatelství R.G.M a ne i-legálně.

Myslím, že CD mohu doporučit, a to bez ohledu na cenu. (mám ho v podstatě za 30 korun a to je opravdu luxusní cena! :-) )

Ps.: I-legálně a vydavatelství R.G.M tímto chválím :-).
Ale jinak na stahování hudby na i-legálně se nechystám. Nutná komprimace, bezztrátová kvalita na výběr není. A hlavně licenční omezení. Winamp to ani nepřehrál, nejdříve jsem to musel pustit v Media Playeru a nyní už to umí i Winamp. A stahování mi taky dalo, musíte si stáhnout speciální program, přes který se to stáhne (a ani to se mi nepovedlo z Opery 9.01), navíc jsem měl program otevřený a stále to nechtělo stahovat jak mělo, jen ho to přesunulo do popředí a nic. Fungovalo to až, když jsem program zavřel a pustila ho aplikace sama. Navíc cena některých CD je třeba jen o 50Kč menší než zakoupení originálu za doporučenou cenu a to máte jen omezené, licencované WMA.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Miranda k Vánocům - mandus.MIRANDAPACK v1.3.0 Následující text: Veselé Vánoce »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Peppa text

ahoj! sim poslal bys mi text od písničky SO REAL na mail diky

15. 1. 2008 Út 18.46
reaguj[2] web Peppa

ten mail je PepaNeumann@seznam.cz

15. 1. 2008 Út 18.47
reaguj[3] web mandus

Text písničky So Real, ti nepošlu (alespoň já ne), nechce se mi to skenovat a už vůbec né opisovat z toho bookletu…

16. 1. 2008 St 00.28
reaguj[4] web mravenec

zapomeňte na ilegalne.cz Jsou to nehorazni zlodeji. Zkuste mp3 fiestu: http://www.mp3fiesta.com Jedna písnička stojí 0,1–0,3$, cel0 album pak 1–3$. Prostě ve srovnání s ilegálně uplně směšné. Navíc můžete dostat 50$ bonus když seženete někoho dalšího. Mp3jky jsou bez jakékoliv ochrany. Ve skvělé kvalitě. A nabídka je také široká.

26. 9. 2008 Pá 18.10
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK