Disco Pecka :-)

autor: mandus | 13. 12. 2006 St 19.06 | tisk | Nová Paka, Ostatní | 1 komentář | 3639x

No, zúčastnil jsem se československé diskotéky na Pecce, i když jsem si už jednou řekl, že na tu trapárnu už nepojedu… Hudba mi nevadí žánrově, ale to co tam hrají je furt dokola to samé. Nechápu, že tam je někdo pečenej vařenej a poslouchá dokola pár písniček, ještě často nic moc písniček… No o tom jsem ale nechtěl psát…Za pár dnů jsem nahlédl na web, abych zkontroloval fotky. Jestli se tomu tak dá říkat. Našel někdo tam povedenou fotku??? Ale koukám že na webu přibyla nová sekce VIDEA, jdu na to. Podle názvů, které jsou dobře vymyšleny (poznáte i délku), jsem však zklamán krátkými záběry a co hůř, třeba 6 sekund videa zabírá 24MB. Tak to je síla a není to vše, videa (stáhl jsem 3) jsou v šílený kvalitě obrazu i zvuku. I můj foťák udělá mnohem lepší záběry s pohodovým zvukem i v prostředí koncertu.
disco pecka videa - fotky
Nechápu proč to tam vůbec dávají, nemůžou si najít člověka schopného nějaké komprimace nahraného videa, dnes to snad umí každý druhý a pár takto krátkých videí zabere opravdu jen několik minutek. Navíc jsem se bavil se slečnou s normální miniDV (nebo jakou to) kamerou, takže by kvalita mohla být ucházející. Na video záběry a fotky z mobilů by se měli vybodnou, člověk tam sotva někoho pozná. Pak to úplně postrádá smysl…

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Zlevnujeme.cz – poprvé a naposledy Následující text: Web je ve stádiu úprav »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] andula

Sorry andula, stupidní komentář, který jsem od tebe obdržel, sem musel smazat. Nesmyslné a neodůvodněné tlachání si piš někam jinam. mandus 8-)

30. 12. 2006 So 12.29
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK