Internet Nová Paka / novopacký internet free / věci okolo

autor: mandus | 5. 10. 2006 Čt 18.18 | tisk | Nová Paka, PRÁCE - www, seo, internet, obchod | 0 komentářů | 2025x

Internet Nová Paka Lidi rozlišujte co je Internet Nová Paka a novopacký internet!

Na začátku jsem byl docela zmaten, když mě někdo žádal o přístupové údaje a podobně, nyní už vím, že to je na novopacký internet a posílám na úřad :-). Občas chce někdo i pomoct, už jen odkazuji na článek Konfigurace připojení k novopacnému připojení a světe div se, stačí to!!! A to je fak div, lidi mi píší často kuli naprosto stupidním věcem třeba ohledně mirandy, nebo jak si ZDE založit svůj blog, nebo odesílají zmého blogu SMSky. Někteří lidi prostě nečtou – a prostě klikají a klikají a vyplní nějaké pole… :-) no to jsme trochu odbočili – tak konec a k věci.
Původně jsem se domníval, že pomalý a tak omezený novopacký internet zdarma ani moc lidí využívat nebude, nebo třeba jen jako „start“. Ale nyní bych řekl, že ho využívá celkem dost lidí. (To ve mně vzbuzuje otázku „Proč město neukazuje nějakou statistiku?“). Jak jsem již zmínil napsal jsem i návod (je zde, na novopackém free weblogu a hlavně ve fóru npaka. Takže ho vidělo fakt hodně lidí. Poděkovali dva (a to chtěli ještě rozšířenou moji podporu ZDARMA a dostali ji :-) ). Už se tedy nesnažím!!!

Od teď budu ÚČTOVAT vše podle ceníku a podporu zdarma budu dělat jen pro uživatele sítě Internet Nová Paka případně budu odpovídat na otázky které padnou ve fóru (nepište mi prosím na ICQ ani emaily ani formulář z tohoto webu s otázkami k mirandě – piište do fóra). Mimochodem za mandus.MIRANDAPACK mi poděkovalo tak 10 lidí :-).
Podpora zdarma pro uživatele INP, ale neni myšleno, že uživatel si koupí router (což už tak nevidím rád a ještě ho neumí nastavit a chce abych v neděli ráno přijel opravit mu připojení, které mu přitom nefunguje kuli nenastavení routeru a žádá abych já to nastavil), koupí si nový počítač od třetí strany… Samozřejmě mu ZDARMA sdělím jeho údaje pro připojení k síti, ale to je tak vše.

Nejprve jsem nechtěl psát ani tak dlouhý článek, jen jsem chtěl, aby jste si přečetli tyto texty:

Co se třeba ohradit u soudu, požadovat ušlé zisky za odtažené zákazníky a nařknout město z narušení hospodářské soutěže. Nebo co se ohradit, že za poplatky všech je placen internet jen pro pár lidí a někteří přístup nemají (jsou v zákrytu). Já doma taky nechytám novopacký internet (nebo jen na pár chvil a spadne mi). No nic to v úmyslu nemám :-)
Teoreticky – PROČ v Nové Pace vznikla tato síť s připojením zdarma, když je zde poskytovatelů opravdu dostatek?!

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: mandus Miranda-pack v 1.12.2 Následující text: KT Tunstall- Live tvorba hudby »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK