Ztraceni (Lost) a další seriály

autor: mandus | 28. 8. 2006 Po 16.56 | tisk | Film/hudba/kultura | 0 komentářů | 1674x

Ztraceni Tak TV Nova bude dávat tento seriál, na který se moc těším, ač se na TV nekoukám jak je rok dlouhej. No přeháním, bude to tak 2h za týden. Naposledy jsem se těšil na Derena Browna na ČT1 a to mě zklamalo – nějak mu nevěřím skoro nic, jen to, že je to manipulace mysli, jen jestli ne náhodou lidí u obrazovek :-).

Už obrázek LOST, jak stojí těch 14 ztroskotanců a za nimi veliký nápis LOST, se mi líbil a to jsem netušil o co jde. Včera jsem náhodou uviděl upoutávku a opět už od 1. minuty sem si říkal: Co, co, co… (a čekal na konec, až řeknou co je to za film) …Co to je? A on seriál Zatraceni – okamžitě jsem najel na ČSFD (neplést s těma prasatama od vlády :-) je to podobná zkratka také jedné nejmenované zkorumpované politické strany). A ono to má 89%, to je skoro jistota, že to bude pecka!
Tapetu na pozadí, jako správný fanda již mám :-).
Dále jsem našel web www.lost.cz .


Jak se tak protloukám dále zjišťuji, že mi utekl seriál Alias, pak narážím na Prison Break – to také vypadá na super seriál (cz web, který ale v ČR neběží a vůbec jsem tak spozoroval, že se točí spousta velmi dobrých seriálů.

Další věc – nemám rád, když někdo říká „Ty Americký blbosti, krváky a podobně“. Ano mají i blbosti, ale mají i špičkové filmy a také spoustu, na které zde v ČR nemáme minimálně finance! A se seriály jsou před námi sakra hodně – ono našich pár televizí a jejich X stanic se také projeví.

I v ČR máme spoustu kravin a trapných komedií. Například Jak ukrást Dagmaru je úplně nejhorší na světě! (pokud se vám to líbí tak mi to neříkejte – musel bych vás zabít :-) ). Němci zase mají svou stupidní Kobru 11 (na ní jsem taky alergickej) a podobně. Nějak mi nesedí francouzská kinematografie a východní (Čína, Honk Kong…) také moc ne (i když to mě i trochu štve), nějak nejsem odkojen pověstmi o létajících bojovnících. Ovšem Siu lam juk kau (Shaolin Soccer) byl geniální (ať si říká kdo chce co chce)!

Takže jsem také zkontroloval seriálové ceny EMMY, našel mezi zmínkami i reality show Poslední trosečník, na kterou jsem se těšil hned jak Prima řekla „Půjdeme do toho!“

Každopádně je dobře, že se objevují i na nově mezi stupidními telenovelami a kobrami 11 a podobnými blbostmi i kvalitní seriály!

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Google.cz už je jako google.com Následující text: The Million dollar homepage »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK