Keltská noc za námi

autor: mandus | 14. 8. 2006 Po 17.07 | tisk | Film/hudba/kultura | 6 komentářů | 3561x

punkáč (velký souhrn, fotky, videa…)

Přijeli jsme v pátek v 17 hodin a hned se přesvědčili, že nechávat auto na připraveném parkovišti byla blbost! Nekonečné čekání na bus (a to ještě slečna z parkoviště 2× telefonicky apelovala na řidiče, ať už nás vyzvedne). No tak jsme na místo dorazili až krátce po 18té hodině. Myslím, že když jsme stavěli stan zrovna dohrávali Lety Mimo. No po přivítání s ostatními známými sme se sešli na „první skupině“ Schodiště. Vlastně jsem je vždycky nějak míjel a ani tedy moc neznal. A byly super!

Následovala Slobodná Európa, tu si už vůbec nepamatuju, byli jsme se „občerstvit“, na Mňágu jsem taky v davu nebyl. Než začali Clou, už jsme byli dohodnuti, že je propásnem a půjdem na vodní dýmku.

Ovšem hned pak následoval projekt Skyline. A to byla věc, která možná tolik pankáče (kterých je vždy na keltský většina) nenadchla a čekali na SPS. Já ovšem považuji Skyline za to nejlepší co jsem na keltský noci slyšel. Super hudba, skvělý zvuk… Prostě u mě vítěz! P po nich příchozí SPS, to byla u mě tragédie. NUDA! A když připočítám, že během vyhrazených 40 minut hráli 2 nebo 3 písničky dvakrát, tak u mě klesli uplně.Skyline / keltská noc (nahráno na foťák Sony P200)


Sobota

No už po 3 hodinách spánku jsem se probudil s pocitem, že bych nejradši už vstal. Opravdu se mi spalo mizern, každou chvilku vzhůru…

No program začal v 11 hodin. A hned se konala tragédie. První dvě skupiny v pořadí podle programu nestihli, byli tedy přeskočeny formací Egotrip pro většinu (i pro mě) naprosto neznámá skupina. Ale to co předvedli bylo SUPE! Proto tragédie, museli být jako první! Myslím, že nikoho z nich moc nebavilo hrát pro 3–5 skandujících lidí a to ještě ožralých z pátku.

Pak tedy přišli Kouhot plaší smrt a Dukla vozovna… pankáči si zablbli – i já se dostal až do jádra poskakujícího, melocího se davu, ze kterého není úniku! A tak jsem se po pár minutách dostal ven, jak po zápase v kickboxu :-).

Následovali Debilheads, já si šel koupit oběd – Činské nudle, ty jsem měl asi 5× za ten víkend, jednou jsem si koupil nějaké maso ale než ho dali smažit muselo být úžasně zelené nebo jim spadlo do psího lejna! Proto tolikrát ty nudle, ty neměli chybu a poučen z konkurenčního stánku s masem jsem neměl chuť nic ryskovat. A ty Debilheads, znal jsem jejich písničky už dávno z Cdček a přestali se mi časem i líbit, ale na keltský byli fakt dobrý a jejich (frontmana) hlášky mezi písničkama neměly chybu! Takže milé překvápko!

Volant, klasika. Akorát „točte se, pankáčové“ nebo „vyhlašujeme dámskou volenku“ nebo „skupina volant vám děkuje“ s typickým přízvukem začínají být docela nudné. Už jsem jejich vystoupení přes kopírák shlédl potřetí a už nechci, protože bude zase stejné od oblečení, přes písničky, až po hlášky, včetně pořadí! Apple Juice tam atmosféru zase spíše zabili a my šli taky pryč.

Záviš! No přesně co jsem čekal. Ubohé, ubohé, ubohé. Přitom jsem doufal, že koncert by mohl být lepší než co jsem vydržel poslechnout doma u PC. Prostě tento „skadatel“ neumí složit nic, jestli měl za těch 40 minut, předpokládám svých největších pecek, 5 dobrých rýmů, tak to je dost. Navíc jeho koncert měl být proložen super hláškami (styl Dr.Buben, to by se myslím hodilo) – nebyl. Jen si „zpíval“ z papírů své rádobyvtipné a rádobyoriginální texty, které dá do kupy snad jakýkoli ožrla. U mě je to nejhorší textař a přitom mi nevadí, že to je sprostý, ale v 99% je to hlavně trapný navíc rým, který má být vtipný, je už předem čekán!

Totální nasazení pamatuji jen že házeli CD do davu a jinak jejich CD u stánku stálo jen 50Kč. Doktor P.P. no to taky nějak prošlo mimo mě. E!E není třeba komentovat, ale já je už dávno je neposlouchám. Wohnouty mám rád, ale nestihl jsem je celé. Na P.P. Jsme šli na vodnici a zdrželi jsme se. :-)

Tak už to vypadalo, že se počasí na keltský taky jednou nepokazí, bohužel. Začalo pršet! Takže Vypsaná fixa a Tři sestry byla pro nepřipravené, bohužel jsem mezi nimi byl i já, dostupná jen z dálky někde u stánku, měl jsem štěstí a byl pod střechou, kde prodávali trička, se třemi slečnami a jedním týpkem, se kterým jsme se snažili vyšroubovat žárovku (nepovedlo se to). Bylo tam místo a hlavně bylo dobře slyšet i vidět. Nával byl samozřejmě i ve stanech s občerstvením, ale tam byl zvuk už celkem neposlouchatelný.
Po sestrách nastoupil Ivan Mládek se svojí ohranou Čundrkántry šou / Country estrádou, prej Banjo Band… haha. Ale přestalo pršet.

V jednu hodinu přišla na řadu Gaia Mesiah – super! Loni byla pro mě to nejlepší, letos až třetí nej, po Skyline a Egotrip. Ani jsem se nanadál a byl konec. Po kolena od bahna si jdu pro další pivo před závěrečnou formací revivalu Red Hot Chili Peppers. A ti to zase pokazil, hráli skoro samé plouživé věci! Škoda, že pořadatelé nešoupli tento revival na začátek dne. Nyní mohli nastoupit Egotrip a předvést se. To by nemělo chybu!

Pak už jsme se jen poflakovali jako „docela spokojený parchanti“ na dolení dýze a všude možně sháněli „vanilkový shake, Martin and Lewis“ :-)

PS.: Nějaká videa a fotky budou co nevidět…

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Jen si tak trochu rejpnout - SEO optimalizace ??? Následující text: Odkazy na zajímavé stránky - týden 33 »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Sirpagi insane

stupid invanders…

15. 8. 2006 Út 07.52
reaguj[2] web mandus

[1] Sirpagi :What the Hell…?

15. 8. 2006 Út 17.33
reaguj[3] Hellraiser JJ

Jo byl jsem tam taky a musim rict ze to nestalo za to.Hodinka punku je v poho ale osm to pak ty kapely splyvaj.Tri Sestry byli nejvetsi zklamani a Gaia Messiah snad hrala lip jak z cedecka – jen skoda ze nemeli moc casu.

15. 10. 2006 Ne 22.05
reaguj[4] web mandus JJ

[4] Hellraiser :Gaia je na živo vždy špičková (z CD nic moc) !!! Tři sestry = vždy zklamání (to už je asi tradice a tolik lidí se na ně těší)

16. 10. 2006 Po 18.08
reaguj[5] web Salec bez vodárny to nejde

a to je realita :)

16. 11. 2008 Ne 18.22
reaguj[6] web Al Fakher Nejlepší tabák do vodnice

je Al FAkher

16. 11. 2008 Ne 18.23
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK