Tak jsem si dneska hrál...

autor: mandus | 8. 8. 2006 Út 22.08 | tisk | Film/hudba/kultura, PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Zajímavé stránky | 0 komentářů | 1257x

Venku je hnusně, já mám volno, z Mácháče jsem se vrátil. Mimochodem, bylo tam nečekaně hodně lidí. No dneska jsem celý den seděl u počítače a dělal statický web – zde je výsledek.

Na českých stránkách se o Regině Spektor nedozvíte nic. Tak jsem trochu „pomohl“, aby se to změnilo. A taky trochu zaplácl dnešní volný čas!
No myslím, že nabude dlouho trvat a o této zpěvačce se začne mluvit i u nás v Česku, i když někteří lidi, co jí poslouchali do teď zapláčou nad jakousi „komerčností“ – ale to je BLBOST – Regina si dělá vše po svém! Nevypadá na člověka, co by se nechal pohltit médii a přizpůsobovat jim své písně!V brzké době hodlám, ale UŽ FINÁLNĚ změnit a hlavně ZJEDNODUŠIT svůj web. Bude se podobat spíše první verzi. Tedy takový rozcestník! No on je to vlastně i teď – jenže tak ani na první pohled nevypadá! Chci něco jednoduchého a přehledného! Uvidím kdy budu mít náladu něco vymyslet.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: DRAŽBA – SONY Memory Stick 32MB - za 1Kč Následující text: DRAŽBA – Memory Stick PRO Duo 256MB - za 1Kč »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK