EUROTEL - jak si udržuje své ovečky?

autor: mandus | 18. 1. 2006 St 20.55 | tisk | Ostatní | 0 komentářů | 1407x

Vypověděl jsem Eurotelu smlouvu…
Jak to probíhá…
…proč bych měl zůstat? – speciální dopis od Eurotelu!

Necelý rok jsem využíval služeb Eurotelu a to pouze pro připojení k internetu. Nyní mě už asi tři měsíce leží simkarta s tarifem Eurotel Individual na stole. Platím 150Kč/měsíc bez DPH a mám 30 volných minut, které nevyužívám. Nešlo to udělat jinak, protože, když jsem před těmi třemi měsíci chtěl tarif Eurotel Data Nonstop (za který jsem platil nějakých 830Kč za měsíc) zrušit, operátor mi sdělil, že mi ještě nevypršela smlouva, a že kdybych to teď zrušil tak bych musel zaplatit 3000Kč. Nabídl mi tedy možnost zrušit „balíček“ s internetem a nechat si na ty tři měsíce jen nutný základ a to tarif Individual. Tak jsem to přijal.


Po vypršení smlouvy jsem volal operátorovi, že už od nich nechci žádné služby. Sdělil mi, že výpověď musím poslat písemně, nebo se stavit u distributora a ten to pošle za mě. Dále mi prozradil, že výpověď poběží od 1. dne následujícího měsíce a potrvá týden. Další den jsem tedy zašel k místnímu prodejci, který je zároveň partnerem Eurotelu a oznámil mu, že chci podat žádost o zrušení simky u Eurotelu. Proběhlo to bez větších komplikací.

A dnes jsem od Eurotelu dostal obsílku. Vlastnoručně podepsanou a s razítkem (žádná kopie). Nabízejí mi cosi super-výhodného, co od nich jen tak někdo nedostane. No to bude určitě pecka. Ale hodně zvláštní je že tam není číslo na operátora ani 800×xxxxx abych to mel zadarmo, není tam dokonce ani Eurotel, je tam jen pevná linka!

dopis

Až jim zavolám, zveřejním zde jejich nepochybně úžasnou nabídku (kterou dostane asi každý kdo chce odejít). (Škoda, že jsem si právě pořídil oskarův tarif – třeba mi nabídnou opravdu něco výhodného.)

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Marilyn Manson mě uklidňuje Následující text: Internet Nová Paka / Časopis Reality Praha »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK