Keltská noc

autor: mandus | 2. 8. 2006 St 19.32 | tisk | Film/hudba/kultura | 3 komentáře | 1654x

Jak to tak pozoruji, z Nové Paky se tam chystá veliká spousta lidí… (i já).

10. až 12. srpna 2006 se ve Františkově u Rokytnice nad Jizerou uskuteční již 11.ročník hudební přehlídky Keltská nocByl jsem již na minulé (dříve ne :-/ ), hudebně, nebo třeba komerčně asi ani kvalitativně a pořadatelsky (zvládnuto) to oproti ostatním festivalům nijak nevyniká – spíše naopak. Plusem je špičkový výhled na hory a skoro „klubové“ prostředí, což mě baví více než se plácat mezi několika scénami a hledat kamarády. Do mého vkusu ale nezapadne asi tak polovina kapel – což je dost, alespoň vloni to tak bylo. Letos se mi zdá nabídka lepší a je tam i dost skupin, které neznám a myslím, že by mě mohli potěšit. obrazekJen nevím jestli vystojím Záviše, mám doma asi 2 nebo 3 CD a nesnáším jeho ubohé texty. Ale na festivalu to může dopadnout úplně jinak. Pamatuji si, že loni chtěl taky na pódium, ale pořadatelé ho nepozvali a vystupoval (nasranej) jen v nějaké místní hospodě. Naopak asi nejvíce se těším na koncert skupiny GAIA MESIAH, jejich loňské vystoupení na Keltské noci bylo to nejlepší z obou dnů.

Seznam skupin

čtvrtek 10. srpen 2006 (od 18:00) VHS--- HALLODRN--- ALIBI ROCK--- BRUTUS---

pátek 11. srpen 2006 NIKDE NIKDO--- MZH--- THE PROSTITUTES--- HUSH--- N.V.Ú.--- LETY MIMO--- SLOBODNÁ EUROPA--- MŇÁGA A ŽĎORP--- SCHODIŠTĚ--- CLOU--- ohnivá show--- SKYLINE--- S.P.S.

sobota 12. srpen 2006 KOHOUT PLAŠÍ SMRT--- DUKLA VOZOVNA--- EGOTRIP--- DE BILL HEADS--- VOLANT--- APPLE JUICE--- ZÁVIŠ--- Totální nasazení--- DOCTOR P.P.--- E!E--- WOHNOUT--- VYPSANÁ FIXA--- TŘI SESTRY--- BANJO BAND IVANA MLÁDKA--- GAIA MESIAH--- RHCP Revival

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Dražba - web pro aukráky Následující text: mandus Miranda-pack v 1.1 »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Huggi

zavis je naprosta spicka cesky punkfolkovy sceny..jako jedinej se tvrde vymyka pravidlum..ale je to jako s cimrmanem…ne kazdej ho pochopi..

jinak koukam ze uz je to desne zapraskany komercnima kapelama takze ani nelituju ze nejedu..

3. 8. 2006 Čt 00.26
reaguj[2] web mandus

[1] Huggi : Já nemám rád ty jeho texty – prostě když někomu dojdou slova tak zpívá sprostě! To já neuznávám, viz Morčata na útěku. Možná kdyby někdo vybral jeho inteligentní písničky, někdo, kdo ví co mám rád, tak bych třeba byl ochoten zkusit ho. Takhle dám 3kusy a vypínám. No třeba změním názor na keltský (jestli ho uslyším).

„Děsně zaprásknutý komerčníma kapelama“, ale prosimtě! :-)

3. 8. 2006 Čt 16.43
reaguj[3] web ziki kelti

keltská noc je supr a s bandou jedem letos zas, už asi po čtvrtý. Co do obsazení mi to letos příde jednoznačně nejlepší, dost punku ale i nějakej ten klídek.. obrovskou radost mi udělala Mňága. Doufám jen, že vyjde počasí, loňská průtrž před Wohnoutama dost lidem zkazila náladu..

PS jedem v pátek kolem půl jedný ze Starý Paky tak kdyby se chtěl někdo přidat.. slivovice budem mít dost :-D

ziki

8. 8. 2006 Út 23.17
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK