Vylaďtě si Total Commander (pluginy)

autor: mandus | 24. 7. 2006 Po 22.24 | tisk | Software | 1 komentář | 6007x

…, aneb na co, když máme Servant Salamander, který to již umí,
nebo je plugin naprosto zbytečný či nesouvisí se správcem souborů ani okrajověInspiroval mně článek na zive.cz

Virtual disks je rozšíření, které Total Commanderu umožňuje procházet image soubory médií. Před jeho použitím je potřeba nainstalovat systémový ovladač pro virtuální jednotky. V archivu Pluginu vyhledejte složku VD_Driver, rozbalte ji a klikněte pravým tlačítkem myši na soubor vd_filedisk.inf. V rozbalovací nabídce zvolte Nainstalovat a po výzvě restartujte počítač….
A to není vše, ale servant Salamander (český program) s mnohem příjemnějším grafickým prostředím, lepším ovlaádáním to má již po nainstalování!

MSIE cache browser – IE nikdo rozumný nepoužívá!!!

Souborové systémy přenosných zařízení – opět celkem zbytečný PLUGIN, když se již spousta zařízení může tvářit jako disk, navíc asi bude lepší použít software pro synchronizaci včetně seznamu a kalandáře. Servant Salamander má také nějakou funkci přenosných zařízení (a to už x let), jestli už ji nevyhodily z nepotřebnosti :-) I když je toto možná pro majitele iPODu (ten bude chtít jinak určitě spešl soft a jako HDD nepojede) dobrá věc.

Rozšíření Imagine umožní po automatické instalaci používat integrovaný prohlížeč TCMD Lister i k prohlížení obrázků. Použití Imagine je velmi rychlé. Podporovány jsou všechny běžně používané formáty obrázků. Nechybí ani možnost číst EXIF data nebo pracovat s průhledností…
Ale servant Salamander (český program) s mnohem příjemnějším grafickým prostředím, lepším ovládáním to má již po nainstalování! A navíc umí náhledy ještě PDF, DOC, XLS, HTML, MP3 (ID3tag), a podobně :-)

Visual DirSize, jak již název napovídá, tento plugin slouží ke grafickému znázornění velikosti obsahu aktuálně označeného adresáře.
Tak bez toho ani ránu, aneb k čemu?

XSudoku Důkazem tvrzení, že Total Commander umí práci opravdu zpříjemnit budiž i tento plugin. Lister TCMD získá po jeho instalaci schopnost vyplňovat populární hlavolamy Sudoku. Instalace bohužel není automatická. Je potřeba rozbalit obsah staženého archívu do nově vytvořené složky v systémovém adresáři – obvykle tedy C:\Windows.
Tak tohle v Servat Salamanderu není a určitě nikdy nebude.

Takže nevím proč ZIVE.CZ dělá takovou reklamu Total Commanderu, když je zde takřka dokonalý Servant Salamander.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Propracované zákony Následující text: KOSS Spark Plug »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] ufon ehm...

SS je lepsi nez TC? Tak to zapomen. Jestli ti chybi pluginy, tak koukni na: http://www.totalcmd.net/ nebo http://www.ghisler.com/plugins.htm SS je trapna kopie TC, takze jej jen stezi muze prekonat. I kdyz se muze snazit.

Spravcum souboru zdar! :-D

22. 9. 2009 Út 10.26
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK