Vydělávání peněz na internetu

autor: mandus | 9. 7. 2006 Ne 16.09 | tisk | Ostatní, PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Zajímavé stránky | 9 komentářů | 4407x

Peníze O tomto již byly napsány stohy! A však mě to nyní začalo taky trochu zajímat! Tak jsem se nad tím zamyslel! Je to totiž způsob, který vás nemusí stát tolik času, případně je to jen doplněk

Existuje vydělávání, že klikáte na „reklamy“ zaslané v emailech a za každou máte pár haléřů. To je nesmysl, to nemůže nikoho bavit, je to nuda a pak, musíte to dělat stále a moc si nevyděláte!

Také bude asi dost „podvodných“ rádoby „výhodných“ akcí za různé registrace! Tak na to bacha. Myslím, že se sem tam někdo naláká, navíc smlouvy dneska skoro nikdo nečte, obzvláště ty dlouhé a natož ještě v angličtině. Pak třeba souhlasíte se zasíláním reklam a prodáním informací o Vás třetím stranám a podobně. Zrovna nedávno byla někde nabídka notebooku zdarma, když zaregistrujete 20 lidí, už si to přesně nepamatuji, ale odkazy byly v hodně diskusích, několikrát mi to i někdo poslal na ICQ…

Pak jsou zde pro webmastery různé výměnné reklamní systémy, i tímto se dá vydělat, ale slouží to, i jak je podle názvu patrné, spíše k propagaci vlastního webu – byla by potřeba opravdu velká návštěvnost aby to něco vyneslo!

Navíc v dnešní době už na tento systém výdělku ani nemusíte být webmaster. Je spousta možností jak si založit svoje stránky ZDARMA a jednoduše za pár vteřin, např. na http://bloguje.cz

Nemusíte být ve výměnném reklamním systému, ale můžete si přivydělat přímo umístěním reklamy konkrétní firmy. Tak zde popíši nějaké nejznámější, se kterými mám už i já nějaké zkušenosti.Aukro.cz je hodně často umísťovaná a prosazovaná reklama, za klik je 70haléřů a za registraci je rovnou 150Kč. Ale na aukru je už spousta lidí. Takže aukro je docela solidní internetová aukce, ale vydělávat pravidelně nějaký větší peníz bude těžší. Osobně používám získané peníze na poplatky za prodané předměty, zvýraznění a podobně. Aukro mi celkem vyhovuje, když prodávám předmět napíšu o něm na blogu a odkaz vedoucí na aukro je placen. Jen jsem tuto možnost začal využívat „pozdě“ zaregistrovalo se na moje doporučení asi 5 známých ještě než jsem nějaký partnerský program znal. Všichni, kteří se zaregistrovali přes baner / můj link a za něž jsem dostal peníze, jsou pro mě naprosto neznámí lidé


Ebum.cz je docela nová aukce, takže je ještě koho registrovat! Ale nelíbí se mi jak mají baner udělán! Je pěkné, že baner bude vždy s aktuální nabídkou, jenže se kliknout i na neplacenou část! Osobně ji zkusím spíše jako aukci, než jako prostředek vydělávání za reklamu! Opět stejným způsobem jako aukro, tedy při prodeji předmětu – povede placený odkaz.


Pak jsou zde další placené reklamy, které nabízí čím dál více firem! Jednoduše dostanete provizi z nákupu. Například na PLASTELINA.CZ dostanete nějakých 12% z nákupu návštěvníka, který přišel z Vašeho webu a to i když si to objedná třeba až druhý den po tom!!! Musí to stihnout do sedmi dnů – to je slušný čas na rozmyšlenou. Plastelína je celkem zajímavá věc, kterou zrovna všude neseženete. Navíc ta plastelína je úplně super! A nedáte ji z ruky :-)
Ale myslým, že nejzajímavější by mohlo být toto! Je to podíl z vsázení na sport a podobně + je tam navíc i casino. A to jsou věci, které v dnešní době vydělávají ohromné peníze! A nabízené provize jsou také zajímavé. Nedostanete peníze za kliknutí, ani registraci, máte prostě 30% z výdělku bet-at-home všech lidí co se zaregistrovali přes vás. Navíc jsou tam ještě další dva stupně! To znamená že dostáváte procenta i z lidí zaregistrovaných přes vámi získaného člověka…
*… možná, že založím časem na toto téma i článek zařazen napevno do levého menu *

Závěr

Myslím, že nikdo nechce zahltit reklamou své stránky! Proto je dobré si vybrat jen jednu věc a stou se snažit prosadit nejdříve. Třeba podle předpokladu, co by mohlo lidi zajímat, v ideálním případě, aby se to tématicky hodilo na váš web.Osobně se mi zdá na výdělek nejlepší možnost bet-at-home a pak pokud používáte aukro nebo máte navíc třeba blog (zdarma třeba na http://bloguje.cz) tak do něj můžete prodávanou věc také popsat, ZADARMO tam nasekat obrázky (v aukru se za ně platí), může následovat diskuse o předmětu atd.

Navíc u těchto možností není potřeba zobrazovat baner, stačí jen odkaz.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: SPAM :-( ....pryč s ním - update Následující text: Konfigurace pro připojení k novopackému internetu ZDARMA - Návod »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Huggi

a kolik ti tehle par cinnost ‚vynasi‘..zhruba..?..znam par lidi ktery podobne na netu naberou i par tisic mesicne..a taky dost, ktery sotva par korun..:o)

jinak jedna z dobrej moznosti pro blogery se mi zda delat reklamu svymu hostingu.. a o to mit levnejsi nebo zdarma hosting+domenu..to i kdyz se nejedna o nakou extra castu mi prijde 'prijemne vyhodny¨;)

9. 7. 2006 Ne 17.10
reaguj[2] web mandus vynáší / nevynáší

[1] Huggi:No nevim, jak by se tvářil superhosting.cz, zeptat se můžu :-) (byly časy, kdy nabízeli hosting ZDARMA za malou reklamu, ale nyní už to i těm co to měly vypršívá)

Jak vynáší? :-)

Je jedna věc když to máš na hodně navštěvovaným webu, pak to vynáší statisíce a milióny (třeba zde)… :-)

Ebum.cz – mam jen chvilku – toto je v podstatě 1. zveřejněná reklama (napsal jsem sice článek, kde bylo o o tomto, ale ten jsem nakonec stáhnul)

Aukro.cz – pár stovek měsíčně (někdy ani to ne, záleží jak moc dávám věci do dražby), jak jsem psal stačí to na provize z vydražení (což je taky pár stovek :-? ) a zvýrazňování / přednostní výpis

Plastelína.cz to je luxusní věc, ale nejde od toho očekávat vysoký výdělek – to spíše, kdybych to prodával, respektive nějak dohodil třeba „hračkárnu“. Takže reklamu na plastelínu na mém webu asi neuvidíš. Byla zde 3 dny – spíše na zkoušku, jak jim to funguje.

bet-at-home.com jsem vlastně začal, když jsem napsal 2. článek o sázení (v tu chvíli jsem změnil i linky v 1.) ale opět jsem to více neprosazoval! Nyní asi zkusím nechat nahoře reklamu (taky sem teď překopal .css kuli ty reklamě :-) ) a uvidím. Opět je to tam pár dnů (týden+týden v článku)… ale za těch pár dnů se 4 lidi zaregistrovali, z asi 100 kliků na link… a několik stovek Kč na účtě (a za klik i reg je 0) – jinak účet je veden v EURech

No se uvidí, ale bet-at-home se mi zdá jako dobrá MOŽNOST …a za zkoušku nic nedám (max vydělám málo :-) ).

Jak jsem psal nyní mě to začalo zajímat nějak více, ale opravdu bych nekombinoval vše a všude vydělávat jen pár korun a web mít zablit reklamami, kdyby se něco rozjelo a pak to vynášelo a lidi už nepřibývali, pak by se dala reklama vyměnit.

9. 7. 2006 Ne 17.54
reaguj[3] web mandus Základ

bet-at-home opsáno z jejich webu

PŘÍJMY

Vaše příjmy představují určitý podíl z hrubého zisku (celkový obrat minus výhry a poplatky ze sázení) z přímo získaných zákaznícku (Stupeň 1) a provizí z vámi získaných affiliate programů (Stupně 2 a 3).

Provize pro každý stupeň je stanovena takto:

Stupeň 1: 30 % Stupeň 2: 10 % Stupeň 3: 5 %

Popis jednotlivých stupňů: Stupeň 1: Zákazníci přímo rekrutováni vámi. Stupeň 2: Zákazníci, kteří se registrovali u affiliate programu získaného vámi. Stupeň 3: Zákazníci affiliate programů, rekrutovaných přes vámi získané affiliate programy.

Můžete se tak zúčastnit velmi zajímavého 3-stupňového affiliate programu!

9. 7. 2006 Ne 18.03
reaguj[4] Huggi

hm..asi na to nekdy kouknu..na aukru to trochu znam..kamos tam obchoduje skoro denne..a vydelava si vlastne spis tim..

9. 7. 2006 Ne 22.16
reaguj[5] web Wampi Jsou i jiné online aukce

Jsou i jiné online aukce. Seznam internetových aukcí včetně hodnocení, počtu uživatelů atd. najdete na http://aukce-online.info/

24. 8. 2006 Čt 14.08
reaguj[6] chytrak njn

na aukru sem si vydelal skoro 2000kc

23. 4. 2009 Čt 21.14
reaguj[7] inka paysec

Nevite jaky je rozdil mezi paypal a paysec? nabizi to ted hellomobile.

4. 7. 2009 So 22.09
reaguj[8] Petr

prosim o otazecku nevite zda-li vydelek z aukra je zdanen taky? nebo se musi zdanit… u Google Adsense to je zdaneno od 1.1. 2010 takze by me prvni zajimalo jak to ma aukro abych nenarazil :)

9. 2. 2010 Út 18.20
reaguj[9] web Petr Vydělávat peníze na internetu

Vlastníte webové stránky či blog? zkuste propagaci a staňte se affiliatem. LottaRewards.com vyplácí svým partnerům miliony v provizích ročně. Navštivte stránky a zažádejte o přijetí do programu, je to tak snadné!

8. 3. 2013 Pá 11.08
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK