SEO - SEM - SEO - SEM - SEO - SEM

autor: mandus | 25. 6. 2006 Ne 12.45 | tisk | Software | 0 komentářů | 2364x

Odkud to ti lidi chodí? Co hledají? Je to někdy sranda!

Když jsem napsal článek Posílání SMS zdarma z internetu – dobře/špatně ani mě nenapadlo kolik lidí tento článek navštíví omylem kuli nadpisu a vyhledání ze seznamu napsal jsem to totiž přímo tak, jak to spousta lidí hledá! Nyní už se naučili že tam není to co hledají tak už přijde sem tam nějaký zbloudilec nováček. O těchto lidech vypovídají i komentáře pod článkem :-) Prostě někam napíšou číslo, někam text a čekají, že to přijde – nepřečtou si ani písmeno z těch stránek.
Potěší i to, když někdo hledá Novopacký portál

Nebo speciální spojení jako Bůh Dřeva.

Nehledali jste někdy o někom info na netu – co třeba Michal Trejbal

Ale je důležité aby byl vepředu Internet v Nové Pace

Optimalizace webu pro SEO – testy W3C a podobné nemají ani moc smysl – je to spíše takový marketingový tah! Podle zkušeností, když jsem udělal úplně zprasený web o dvou listech, všechno bylo podle standardu W3C špatně, podle jiných seo optimizerů jsem měl 45%, ale byl jsem v pohodě také na prvních místech v GOOGLU i SEZNAMU – web byl jednoduchý, jasně zaměřený a nevadilo, že není podle nejnovějších standardů :-)

Tento web je validní

Valid XHTML 1.0 Transitional

… ale, také jen někdy – někdy napíši třeba článek, kde plácnu nějaký odkaz – ten se navenek automaticky zkrátí, aby nezabíral dva řádky a validita jde někdy kuli tomu jde do háje, ale nemám čas a je zbytečné zkoušet validitu u každého textu.

Nejlepší optimalizace SEO a SEM je prostě používat dobrá slovní spojení, dobré výrazy! To jak kvalitně je web udělán není zase tak důležité, jestli zde bude 0 nebo 5 chyb je jedno – jde spíše o to, že když se web nebude v nějakém prohlížeči zobrazovat dobře – pak se chyba snadno najde!

Také se mi stalo, že tento sice validní text se zobrazuje jinak v IE (6 i 7) než v Opeře!

Kapitola sama pro sebe je FOTOGALERIE, jak je na obrázku nějaká holka nebo ukázka násilí či neštěstí jiného má obrázek více zobrazení než ostatní v kategorii

další viz.

Nahé Tatu, tatu nahe, naked tatu

Anette Dawn

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Zajímavé odkazy pro týden 26 (2006) Následující text: INP - novinky + vzhled! »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK