Fotbal je nuda

autor: mandus | 12. 6. 2006 Po 19.46 | tisk | Ostatní | 2 komentáře | 1633x

Na MS v hokeji jsme měli velmi podceňovaný tým téměř bez hvězd (Jágr, Straka, Ručínský…) a dopadli jsme nakonec slušně! Ve fotbale (na MS 2006) jsme ty hvězdy měli, ještě není ani konec 1. zápasu a ti co se nezranili při tréninku, padli v bitvě s USA!

koller

Fotbal mě moc nebaví, je to zdlouhavá utahaná hra s jen pár šancemi. Nestojí mi za to čekat na pár pěkných momentů 90 minut. Vlastně fotbal je pro mě jedna z nejnudnějších her (na sledování). Je mnohem lepší si najít nějaký sestřih fotbalových kouzel na internetu a pokochat se, ale sledovat celý zápas?
Prostě třeba hokej, s utahaným a udřeným fotbalem se nedá srovnat, je tam spousta akce, je to tvrdé, rychlé, chytré, je tam velký prostor pro individuální schopnosti. Fotbal mě nebaví a nekoukám se ani na MS.

Přesto si samozřejmě přeji, snad jako každý Čech, aby se naši probojovali co nejdál, a když budeme hrát s Argentinou nebo Brazílií ve vhodný čas (=pátek / sobota večer) tak se možná podívám, pokud budu někde v klubu s plátnem!
Český fotbal je v žebříčku FIFA na 2. místě (jak to? :-) )… tak ať se kluci ukážou!

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Párky jsou pro vegetariány! Následující text: Michal Trejbal (je) zloděj - UPDATE »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] ziki

taky nejsem extra fanda, ale Rosickej si to slušně dával, radost koukat.

12. 6. 2006 Po 21.12
reaguj[2] Enty

JJ. fotbal je vopruz… hrajou ho dneska jenom rozmazlený holky, který při první šanci předváděj simulaci ukrutnejch bolestí.

30. 7. 2008 St 10.37
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK