mandus.BLOG

Internet... e-shop, webhosting, webdesign, marketing

Spuštěn web detskeoblecky.cz

autor: mandus | 24. 4. 2008 Čt 17.40 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod | 0 komentářů | 596x

Před nějakým časem jsem dokončil další nízkonákladový e-shop běžící na Zencartu. Kuli snížení nákladů na naprosté minimum není ani šablona nijak zvlášť upravena. Samozřejmě jsou ale instalovány některé nezbytné pluginy a nastavení daní, pošt atd.

Adresa je výstižná a zapamatovatelná pro prodej dětského oblečení. Hrabák se nachází v Nové Pace, takže pro místní funguje i osobně bez pošty (po tom, co si vyberete a objednáte na internetu). Ceny oblečení jsou také dobré. E-shop je stále ve stádiu startu, tedy úmorné plnění zboží, což si dělá již majitelka.

Second hand je zaměřen na prodej dětského oblečení (dětské šaty, tepláky, bundy, mikiny, trička, kalhoty, svetry a další) dále pro děti naleznete plyšové hračky různých velikostí a motivů. Které zboží je použité a které nové najdete v popisu. Šťastné nakupování.

««« Předchozí text: www.dokazesto.cz - vyhrajte nejlepší myš Microsoftu Následující text: Sluchátka Sennheiser CX300 na aukru pod 500Kč »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Témata

Vše Aukce Dreambox Film/hudba/kultura Nová Paka Ostatní Počítače, mobily... PRÁCE - www, seo, internet, obchod Reklama Secret Software To je AMERIKA Zajímavé stránky

Projekty

mandus.MIRANDAPACK FILMY - Roman Pagač Webové stránky...
Zajimavé videoklipy... Zajimavá videa...

Twitter

Poslední komentáře

Jarmila Markéta Recenze Plus500 Pítr Radim

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek pošli na vybrali.sme.sk

Návštěvnost

Statistika