Webdesign - reference

autor: mandus | 10. 12. 2007 Po 13.47 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod | 0 komentářů | 933x

Konečně jsem se odhodlal a updatoval článek o webdesignu na svém webu. Tedy spíše přidal pár posledních referencí tvorby webů + kontakt. Proč nevypsat pár referencí a to nejdůležitější, podle čeho se kdekdo rozhoduje. Pokud si dáte nyní vyhledat spojení webdesign nová paka, jsem v google i na seznamu na 1. místě. I když to snad ani nebyl cíl s touto jednou stránkou takto uspět. 

Vyhledejte nejlevnější zájezd

Nehodlám soutěžit o to být první ve slově webdesign – to je takřka nemožné bez specializovaného webu a v konkurenci velkých firem. U prvních výsledků se samozřejmě vyskytuje na jejich webech slovo webdesign milionkrát a to ve všech nadpisech, hlavičce patičce, obyčejném textu i emailu. Několik podstránek atd, člověk by řek, že je to až přeoptimalizované, pro návštěvníka až nepřirozené, ale vyhledávače to mají rádi, i když do budoucna jistě poznají psaní pro lidi (a psaní pro vyhledávače vymizí).

Pokud vás zajímá SEO, ani nemusíte číst jak na to. Stačí vyhledat třeba onen webdesign a koukněte na rozmístění těchto slov na stránkách prvních webů v žebříčku – prostě to slovo (slova), které je pro Vás důležité musíte omílat pořád dokola a to ve všech částech své internetové presentace, i tam, kde se to moc nehodí, či je to dost zbytečné, to slovo je skoro ve všech nadpisech a v každé druhé větě. K tomu pár zpětných odkazů, prolinkování z dalších vlastních textů a je to.Také jsem při úklidu disku našel nějaké své výtvory kolem roku 2002 – to mě chytil FLASH, takže jsem dělal animace a celá webovka byla třeba jedna velká klikatelná bláznivá flash animace. Google ani neměl podle čeho ten web najít…

««« Předchozí text: Maharal: Tajemství talismanu Následující text: The Reaping - Krvavá sklizeň »»»


Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek pošli na vybrali.sme.sk

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK