A jsme z toho venku

autor: mandus | 22. 6. 2006 Čt 21.43 | tisk | Ostatní | 2 komentáře | 823x

Kuci, Itálie vám to nandala 2:0. K minulému článku bylo napsáno Ghana vs. Čech, dneska by šlo napsat třeba Itálie vs. Nedvěd. Hra byla trochu lepší než proti Ghaně, ale absolutně si nezasloužíme jít dál a spravedlivě jsme vypadli. I sázkové kanceláře s kursem až 4 na Česko to odhadly, přesto většina lidí věřila a vsadila na CZ a ti co vsadily na Italy, často nevsázeli velké částky.

Co také čekat, Baroš s nic moc sezonou za sebou měl zachránit český tým? Nebo kdyby hrál Koller? Nebo kdyby Polák nedostal zbytečnou červenou. Nebo kdyby…sme měli dva Nedvědy :-)

fotbal

Opět bych si stěžoval na fotbal. Hokej je v posledních minutách nervy-drásající. Jedna akce za druhou. Prohrávající tým dá vše do útoku, tím vznikne ukrutný tlak a díry v obraně. Fotbal je nuda až dokonce, závěrečný nápor neexistuje i když se také vše přesouvá vše do útoku. Fotbal by chtělo trochu upgradovat – hokej, americký fotbal, ragby, MLB,… jsou dobré sporty ale soccer je nuda :-)

««« Předchozí text: bet-at-home.com Následující text: Zábava na dlouhý nudný večer u PC »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Huggi

‚A nerikej tady porad Soccer..‘ ‚Kde tady?‘ ‚Tady v Anglii…‘ // Hooligens ;)

23. 6. 2006 Pá 00.13
reaguj[2] web mandus SOCCER

SOCCER – SOCCER – SOCCER…já věděl, že to padne… jen sem si rejpnul :-) Proto jsem to použil jen JEDNOU a až na konci, porát!

Prostě tohle v USA trefili – fotbal je tam dobrá hra – soccer je ta nuda (u nás se fotbal nehraje a hraje jen (euronudnej) „fotbal“) možná je to spíše naopak, ale USA fotbal je zábavnější než soccer

Po vyhledání v googlu slovo „soccer“

23. 6. 2006 Pá 18.15
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek pošli na vybrali.sme.sk

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK